Eladó Téglalakás

99.9 millió Ft

Budapest, XII. kerület Orbánhegy , Thomán István
Alapterület:
48 m2
Szobák száma:
2
Állapot:
Átlagos
Építési mód:
Blokkos

Átlagos
Kondenzációs kazán
Panorámás
Bútorozatlan
4
Összkomfort
Nem akadálymentesített
Bevezetve (230 Volt)
Van
Vezetékes gáz
Közműhálózatba bekötve

Kivételes panoráma az Orbánhegy tetejéről

Ritkán előforduló lehetőségként eladásra kínálunk Budán, az Orbánhegy tetején, a Thomán István utcában egy kétszobás, közepes állapotú társasházi lakást.

Bár a lakás beosztása és állapota több szempontból is ideálisnak mondható: a beltéri ajtók, illetve a burkolatok kivételével a lakás felújítása megtörtént, légkondicionálóval, illetve közepes/nagy méretű (7 négyzetméteres) erkéllyel rendelkezik, külön fürdő-WC áll rendelkezésre, a kisebbik szoba is 12 négyzetmétert meghaladó méretű – azonban a lakás értékét az erkélyről, illetve már a szobákból is a szemünk elé táruló döbbenetes örökpanoráma adja.

A teljes Gellérthegy van a látvány előterében, azonban a Parlamenttől kezdve Budai Váron át, a MOL toronyig ível a látnivalók sora. Tiszta időben Ferihegy irányítótornya, illetve a Gödöllői-dombság lankái is látszanak a távolban.

Mind a társasház, mind a lakás társasházon belüli elhelyezkedése alapján nem túlzás azt állítani, hogy az utca – de akár a teljes városrész – legideálisabb elhelyezkedésű ingatlanjáról van szó.

A lakáshoz egy különálló pincei tároló is tartozik, mely tökéletesen megfelel sífelszerelés, kerékpár, autógumi stb., tárolására.

A tömegközlekedés ideális: a ház előtt áll meg a 110-es és a 112-es busz, mely a várost átszelve közvetlen kapcsolatot jelent akár Zuglóval is, de hamar érinti a budai fonódó villamos, illetve a 2-es és a 3-as metró vonalát is.

A környéken boltok néhány perc sétára találhatók, a pompás friss levegőt kínáló erdei sétaút is néhány lépésre kezdődik a ház bejáratától.

Az ingatlan azonnal birtokba vehető.

A ház pénzügyi helyzete rendezett, a közös képviseletet egy, a szintén a háztömbben lakó lokálpatrióta tulajdonostárs látja el.

A társasház tetején egy grillezésre is alkalmas, közösen használható, tágas tetőterasz található.

Kérem, hogy tekintse meg a lakásról készült videóbemutatót, illetve virtuális sétát is. A médiaanyagok nem látványtervek, a valós állapotot tükrözik.

Ajánlom az ingatlant első lakásként önálló életet kezdő fiataloknak, pároknak, akár kisgyermekes családoknak, egyedülállóknak, befektetőknek.

Az ingatlanról minden részletre kiterjedő virtuális séta is készült, melyben szabadon barangolhat a lakásban: a 360 fokos képet egérrel, vagy mobileszközén az ujjával megfogva ’körbe foroghat’, bármelyik irányba kattintva pedig egy lépést tehet előre. A bal alsó sarokban lévő ikonok is izgalmasak: általuk 3D-ben megtekinthető az ingatlan, fotórealisztikus alaprajz is lekérhető, vagy akár méréseket is végezhet a lakásban.

Lakástakarék, babaváró hitel és jelzáloghitel közvetítésben együttműködő partnerünk a C&I Hitelnet Kft. A kalkulátor üzemeltetője a hitelnet.hu.
Helyiség Méret (m2)
Szoba 18.3
Szoba 12.6
Konyha 4.5
Előszoba 4
Fürdőszoba 4.4
WC 0.8
Loggia 7.2

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése